HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
Sanda Spa 8D ses teknolojisini kullanarak hazırladığı video ile sosyal medyada ses getirdi

Sanda Spa 8D ses teknolojisini kullanarak hazırladığı video ile sosyal medyada ses getirdi

Hillside, farklı tekniklerle hazırlanmış holofonik sesler (8D ses teknolojisi) sayesinde sosyal medya takipçilerine yağmur ormanı hissini yaşattı. Kulaklıkla dinlendiğinde kişinin çevresini saran ve oradaymış hissi yaratan rahatlatıcı özelliklere sahip bu özel ses kaydı, etkileyici görüntülerle birlikte paylaşıldı.

Holofonik sesler, detaylı bir hazırlık ve yapım aşaması sonrasında hayata geçirildi. Proje için, bu konuda büyük deneyime sahip olan uzman bir ekip, ses kayıt tarihi boyunca yapılan tüm holofonik denemeleri detaylı olarak inceledi. Bu konuda yapılmış olan tüm teknik uygulamalar ayrıntılı olarak araştırıldı. Bütün bu bilgiler harmanlanarak birden çok teknik bir araya getirildi. Seçilen sesler binaural (çift kulaklı) tekniklerle, bir insan başı, kulakları ve bedeni simule edilerek kaydedildi. Kayıtta yer alan tropik birçok ses ise yerinde kaydedilmiş ses bankalarından yararlanılarak hem stüdyoda binaural tekniklerle yeniden kaydedildi hem de üzerlerinde işleme yazılımları uygulanarak “SANDA SPA Holofonik Deneyimi”ne uygun hale getirildi.

Sanda Spa Rainforest 8D deneyimi, Hillside City Club’ın sosyal medya hesabında paylaşıldıktan sonra 20.000 kişi tarafından izlendi ve farklı profiller tarafından binlerce kez paylaşıldı.

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”