HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
Özlenen Hillside Yazı 12 Haziran’da Başladı

Özlenen Hillside Yazı 12 Haziran’da Başladı

Misafirlerinin geç başlayan yaz sezonu sebebiyle kutlama olarak gördüğü Hillside, 12 Haziran’da yeniliklerle açıldı.

Ailelere ve küçük gruplara özel tekne turları, evde kalınan dönem sonrası zinde bir başlangıç için özel olarak tasarlanmış “Fresh Start” isimli wellness ve detox programları ve hazırladığı yeni eğlence konseptleri ile Hillside Beach Club yeni yaz sezonunu karşıladı. Hillside, ayrıca bulunduğu şehirden özledikleri tatile özel araç ile seyahat ederek gelmeyi isteyen misafirleri için, koltukları tam yatabilen konforlu transfer hizmetini de sağlamaya başladı.

Hillside Beach Club, çevresinde yer alan zengin tarihi keşfetmeye imkan sunan tur ve gezi programlarını da misafirlerine sağlıyor. Kayaköy’e özel rehber eşliğinde yapılan gezide tarihi doku keşfedilirken, keyifli bir trekking rotası da deneyimlenebiliyor. Hillside, bu yaz farklı bir gün geçirmek isteyenler için de kişiye ve küçük gruplara özel konforlu tekne turları düzenlenmeye devam ediyor.

Hillside, bu yaz uzman diyetisyen Hümeyra Yazman ile birlikte beslenme ve aktiviteler içeren “Fresh Start” isimli bir program hazırladı. Dileyen misafirler tüm öğünler için besin değerleri hesaplanmış, taze olarak hazırlanan günlük menülerden tercih edebiliyor. 3 ya da 7 günlük olarak seçilebilen detox paketleri ile birlikte, yogadan yürüyüşe, yüzmeden bisiklete farklı aktiviteler de misafirlere öneriliyor.

Misafirlerinin otele girdiği andan itibaren temassız bir deneyim yaşaması için tüm geliştirmeleri tamamlayan Hillside’da birçok işlem uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Check-in, check-out işlemleri, kulüp içinde gerçekleşecek tüm ödemeler, anlık takip edilebilen aktivitelere rezervasyon, günlük gazete ve dergilere ücretsiz erişim güncellenen uygulama üzerinden sağlanabiliyor.

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”