HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
Instagram Stories’den yayınlanan “HillsideNOW!”ın ilk sezonu 1,5 milyon kez izlendi! Sürprizlerle dolu ikinci sezonu ile “HillsideNOW!” başladı!

Instagram Stories’den yayınlanan “HillsideNOW!”ın ilk sezonu 1,5 milyon kez izlendi! Sürprizlerle dolu ikinci sezonu ile “HillsideNOW!” başladı!

Instagram Stories üzerinden en yeni ve heyecan verici içerikleri mini dizi formatı ile yayınlayan HillsideNOW!’ın ikinci sezonu başladı.

Yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ile öncü projelere adını yazdıran Hillside’ın, bir ilke imza atarak başladığı HillsideNOW! projesinin ilk sezonu yaz boyunca rengarenk 6 bölüme adını yazdırarak 1,5 milyon kez izlendi! HillsideNOW! Instagram hesabının stories bölümünden yayınlanan serinin ikinci sezonu ise birbirinden özel konuklarla başladı.

Taze, renkli ve güncel içerikleri keşfetme imkanı sunan HillsideNOW!, bu sezon da özel davetler, en son müzik ve moda trendleri, festivaller, sanat etkinlikleri, açılışlar, gizli kalmış mekanlar, teknolojik yenilikler ve kaçırılmaması gereken ne varsa bu seri ile meraklılarına ulaşacak.

Her ayın ikinci ve dördüncü haftasında salıdan cumaya saat 20.00 itibarıyla yayında olacak HillsideNOW!, her cumartesi ise sürpriz bir içeriğin yer aldığı “Saturday Bonus” yayını ile takipçilerinin karşısına çıkacak. Kaçıranlar için ise tekrarı HillsideNow! Youtube kanalında.

HillsideNOW! yayınları ile az zamanda çok keşif

Instagram stories üzerinden yayınlanan bölümleri ile Türkiye’de bir ilke imza atan HillsideNow Series, paylaşımları fashion, taste, sound, place, lab, event, chat, sneak ve escape’den oluşan dokuz konu başlığı altında yapıyor. Bu başlıkların detayları ise şöyle; yemek festivalleri, gurme restoranlar, tadımlar ve yeni yemek trendleri now.taste, konserler, festivaller yeni müzik akımları now.sound, hip mekanlar ve mağazalar now.place, son çıkan orijinal-teknolojik ürünler now.lab, hip ve grunge moda keşifleri now.fashion, galeriler, sanat festivalleri ve sergiler now.event, alanında sürükleyici isimler ile röportajlar now.chat, gizli davetler ve galalar now.sneak, tatil kaçamakları ve yeni keşifler ise now.escape başlığı altında yer alıyor.

HillsideNOW! instagram hesabını takip etmek için: @hillsidenow

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”