HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
İngiltere’nin önde gelen yayınları The Times ve Telegraph Hillside Beach Club’dan övgüyle bahsetti

İngiltere’nin önde gelen yayınları The Times ve Telegraph Hillside Beach Club’dan övgüyle bahsetti

Öncü uygulamaları ve gönülden hizmeti ile bugüne kadar yurt dışından bir çok yayının yer verdiği Hillside Beach Club, İngiltere’nin en çok okunan ve prestijli gazeteleri The Times ve Telegraph’da yer aldı.

Sadece İngiltere’nin değil dünyanın sayılı yayınlarından biri olarak gösterilen Telegraph gazetesi Hillside Beach Club’ı en iyi tatil otellerine yer verdiği haberde ilk sırada gösterdi. Konumu ve misafirlerine sunduğu imkanlardan detayları ile bahsedilen haberde Hillside Beach Club’ın iyi hissettiren ve mutluluk veren bir havası olduğu vurgulandı. Aylık 90 milyonun üzerinde sayfa görüntülenmesine sahip yayının hazırladığı haberde, eğlenirken öğreten “edutainment” akımının Türkiye’deki öncüsü Hillside’ın, misafirleri için düzenlediği atölyelerden de bahsedildi.

Hillside Beach Club İngilizlerin tatil tercihlerini yönlendiren yayınlardan biri olan The Times’da ise detaylı bir değerlendirme ile yer aldı. Gazetenin hafta sonu ekinde yer alan Hillside Beach Club ile ilgili haberi, gazetenin ünlü seyahat editörü Gillian Furmage hazırladı. Günlük 400.000 üzerinde tiraja sahip köklü İngiliz gazetesi The Times gazetesinde ve yayının aylık 25 milyon erişim alan web sitesinde yer alan bu özel haberde, Hillside Beach Club’ın güler yüzlü personeli, beklentilerin ötesindeki servis anlayışı ve eşsiz konumundan detaylarıyla bahsedildi. Haberi hazırlayan editör, kalitesini ve cazibesini sürekli artırarak misafirlerini her yıl şaşırtmayı başaran Hillside Beach Club’ı konumu, aile ve çocuklar için sunduğu imkanlar, yeme-içme alternatiflerinin çeşitliliği ve yetişkinlerin yapabileceği aktiviteler üzerinden değerlendirdi.

Dikkat çeken bu haber, editörün “Fethiye’nin güneşli havası bana kendimi İskoçya’dan milyonlarca mil uzaktaymışım gibi hissettiriyor” benzetmesi ile başlıyor. Otele ulaşımının kolaylığına değinen Gillian Furmage, kısa bir seyahat sonrası gerçekleşen bu hava değişikliğinin kendisine ne kadar iyi geldiğini vurguluyor.

Yeme içme imkanlarının ayrı bir başlıkta değerlendirildiği haberde Hillside’ın ses getirmiş uygulaması “Beach Order App”den bahsediliyor. Editör, şezlongdan kalkmadan sipariş vermesine imkan sağlayan bu uygulamaya değinerek, otelin misafirlerinin hayatını kolaylaştıran mobil uygulamayı övüyor. Haberde, konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatmak için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen Hillside’ın, misafirleri için düzenlediği spor aktiviteleri ve deniz üzerinde açık hava sineması deneyimi de yer alıyor.

Sanda Nature Spa’da aldığı bakım için “O kadar rahatlatıcıydı ki masaj sona erdiğinde yüzümde şaşkın bir ifade ile havada süzülüyormuş gibi hissettim” notunu paylaşan Furmage, her sabah gerçekleşen yoga dersinden de bahsediyor. Yetişkinlere özel plajlar Silent ve Serenity ile birlikte Hillside’ın eğlence programına da değinen haber, editörün çocuklar için sunulan imkanları sıralaması ile son buluyor.

Başarı hikayesi ile dünyanın önde gelen üniversitelerinden Harvard Business School’da ders konusu olan Hillside Beach Club, içten servisi ve öncü uygulamaları ile yurt dışı basınından yoğun ilgi görmeye devam ediyor ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlıyor.

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”