HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
İngiliz The Times’a göre, Hillside En İyi Yaz Rotası

İngiliz The Times’a göre, Hillside En İyi Yaz Rotası

Öncü uygulamaları, ses getiren etkinlikleri ve beklentilerin ötesindeki gönülden servis anlayışı ile yurt dışında Türkiye’yi başarıyla temsil eden ve Alarko Turizm Grubu Başkanı Edip İlkbahar liderliğindeki Hillside Beach Club, İngiliz The Times’da yer alan detaylı değerlendirme ile bir kere daha “zor beğenenlerin” listesinde en tepeye oturdu.

Yılın trendlerini takip eden program ve etkinlikleri ile kapılarını açarak 9 Nisan’da yaz sezonunu başlatan Hillside, başarılarıyla adından söz ettirirken, heyecanla beklenen sıcak günlerin başladığının da müjdesini verdi.

İngilizlerin tatil tercihlerini yönlendiren prestijli yayını The Times’ın seyahat ekinde yer alan makalede, Türkiye’nin turkuvaz suları için bahar aylarının en iyi seçeneği yorumu yapılırken, Hillside Beach Club’ı özgün ve vazgeçilmez kılan en önemli detaylardan da bahsediliyor. Hillside’ın sektörde istisnai seviyede olan “tekrar gelen misafir oranı”na da değinen editörün altını çizdiği Hillside Beach Club özellikleri arasında, eşsiz lokasyonu, ünü dünyaya yayılmış gönülden hizmeti, benzersiz lezzetleri, su sporları, çocuklar ve aileleri için tasarlanmış aktiviteleri ön plana çıkıyor. Aylık 16 milyon sayfa görüntülemesi ve 400 bin üzerindeki günlük tirajı ile İngiltere’nin en çok okunan gazetelerinden The Times’da yer alan haberde, “Buraya her sene geliyoruz, çünkü burası gizli güvenli bir ada gibi” şeklinde misafir yorumlarına da ayrıca yer verilmiş. 

Ülke turizmine sağladığı katkıların yanı sıra düzenlediği özgün etkinliklerle de övgü toplayan Hillside, 9 Nisan’da açtığı 2022 yaz sezonunu 20 Kasım'a kadar sürdürecek. 

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”