HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
HillsideNOW “Now at Home” konsepti ile müzisyenleri evlerinde takipçileri ile buluşturdu

HillsideNOW “Now at Home” konsepti ile müzisyenleri evlerinde takipçileri ile buluşturdu

Dijital dünyanın dinamiklerine uyum sağlayıp, Türkiye’de ilk kez instagram story üzerinden yayın yapan ve 100.000’den fazla takipçiye sahip HillsideNOW kanalı, yeni, ilham veren, merak uyandıran içerikleri ve öncü isimlerle yaptığı röportajları ile ses getirmeye devam ediyor.

Sosyal medyada aylık 6 milyondan fazla kişiye erişen HillsideNOW kanalı, yeni konsepti “Now at Home” ile sıradışı müzisyenlerin canlı kayıtlarını takipçileri ile buluşturdu. HillsideNOW kanalına özel olarak kaydedilen bu parçalar 600.000 üzerinde izlenme sayısına ulaştı.  HilsideNOW, Now at Home serisinde bu güne kadar, “Cinaslı Kafiye” teklisinden sonra ilk albümü “Cızgan”ı müzikseverlerle buluşturan Selin Sümbültepe, Analog ve voltaj kontrollü devreler sayesinde müzik yapan Tunç Çakır, davulu yanında günlük hayattan objeleri dönüştürdüğü müzik aletlerini kullanan Berke Can  Özcan, Türkiye’nin ilk sanal gitar akademisini kuran gitarist Bilal Karaman, söz yazarı besteci ve saksafon sanatçısı Korhan Futacı ile piyanist besteci ve prodüktör Çağrı Sertel’i ağırladı.

HillsideNOW’ın dikkat çeken işleri ve üretici kişilikleri ile öne çıkan isimlerle yaptığı röportajlar da ilgiyle takip edildi. Farklı disiplinlerde üretim yapan sanatçılar, müzisyenler ve girişimci iş insanları ile yapılan röportajlara yer veren HillsideNOW kanalı, takipçilerine farklı konularda sağladığı bilgiler ile de ses getirdi.

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”