HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
Hillside, “Run For Green” hareketini başlattı Doğa için harekete geçin!

Hillside, “Run For Green” hareketini başlattı Doğa için harekete geçin!

İlklerin öncüsü Hillside, geliştirdiği yeni uygulama “Run for Green” ile kullanıcılarını hep birlikte doğa için koşmaya davet ediyor.

Hillside, düzenlediği koşu etkinliklerini farklı bir platforma taşıyarak daha çok kişiye ulaştıracak yeni bir uygulama geliştirdi. Bu yeni uygulama Hillside dostları için ağaç dikerek başlayan ve bugüne kadar doğaya armağan edilen 150.000 ağaç projesinin devamı olarak tasarlandı.

Run for Green hareketine katılmak için kullanıcıların bu yeni mobil telefon uygulamasını indirerek, koşu programlarını takip etmesi yeterli. Hedeflenen kilometreyi dilerse tüm Hillsider’lar ile belirlenen rotada, dilerse kendi tercih ettiği farklı bir parkurda koşan sporseverler, tamamladıkları her koşuda doğaya ağaç armağan etmiş olacak. Hillside’ın koşucular adına yaptığı bağışları kullanıcılar profillerinden takip edebilecek, kendi koşu performanslarını görmenin yanında tamamladıkları parkur için ne kadar ağaç bağışı yapıldığını her koşu özelinde ve toplam olarak inceleme imkanı yakalayacak.

Full Moon Run” etkinliği ile spor tutkunları dolunayın etkileyici ışığı altında, doğa için koşuyor.

Run For Green’in en heyecan verici koşularından olan Full Moon Run, spor tutkunlarına dolunay altındaki şehri bambaşka bir göz ile keşfetme imkânı sağlıyor. Ayda bir kez, benzersiz bir deneyim sunan dolunay koşularına ait detaylar Run For Green uygulaması üzerinden takip edilebiliyor.

Uygulamayı indirmek için:

iOS: hillside.ly/RunforGreen

Android: hillside.ly/RunforGreen_Android

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”