HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
Hillside’ın Yarattığı Yepyeni Fitness Akımı :  JUNGLE Challenge®

Hillside’ın Yarattığı Yepyeni Fitness Akımı : JUNGLE Challenge®

Avrupa’nın en büyük spor fuarı RiminiWellness’da gerçekleştirdiği lansman ile spor arenasında Türkiye’den dünyaya açılan ilk marka olan Hillside City Club, yarattığı JUNGLE Challenge® egzersizi ile ses getirdi.

Avrupa’nın en büyük spor fuarı RiminiWellness’da gerçekleştirdiği lansman ile spor arenasında Türkiye’den dünyaya açılan ilk marka olan Hillside City Club, yarattığı JUNGLE Challenge® egzersizi ile ses getirdi.

Dünyanın dört bir yanından 260 bin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan, spor ve sağlıklı yaşam dünyasının en önemli fuarı olan Rimini Wellness, 1-4 Haziran tarihlerinde Rimini İtalya’da gerçekleşti. JUNGLE Challenge® bu yıl 12.si gerçekleşen fuarın uluslararası ziyaretçilerine hikayesi ile öne çıkan eşsiz ve bir o kadar da etkili bir egzersiz deneyimi yaşattı.

Türkiye’yi Rimini’de başarıyla temsil eden Hillside ekibi, lansman sonrasında dünyanın dört bir yanından fuarı ziyarete gelen profesyonellerin de ilgisini çekmeyi başardı. İtalya’dan Macaristan’a, Polonya’dan, Almanya ve Hollanda’ya birçok eğitmen dersin sertifikasını almak üzere başvuruda bulundu.

Avrupa spor arenasında adından söz ettiren yeni nesil grup egzersizi JUNGLE Challenge®, Hillside City Club’ın İstanbul’da düzenlediği Premiere gecesinin ardından ders programında yer almaya başlayarak şehirli spor severlerle buluştu.

JUNGLE Challenge® ilhamını vahşi doğadan alıyor

JUNGLE Challenge® egzersizinde hareketler, hayvanların vahşi yaşama uyum sağlamak için geliştirdiği fiziksel özelliklerinden esinleniyor. Hillside City Club ekibinin yarattığı bu yeni egzersiz akımına vahşi doğada yaşayan bir yerli olarak başlanıyor. Ders boyunca bir çitanın, bir kartalın ya da bir timsahın öne çıkan güçlü yönlerinin kaynağını bulmaya doğru bir yolculuğa çıkılıyor. JUNGLE Challenge® egzersizinde her hareket belirli bir kas grubunu çalıştırırken, hayvanların sağ kalmak için geliştirdiği özelliklerine dikkat çekiliyor. Çitanın hızına, timsahın kuvvetine, gorilin gücüne, bufalonun sağlamlığına ya da leoparın esnekliğine erişmek için yapılan hareketlerin “buffalo attack”, “gorilla squat”, “leopard stretch”, “cheetah sprint” gibi isimleri bulunuyor

 

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”