HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
Hillside Beach Club “Social Booking” dönemini başlattı

Hillside Beach Club “Social Booking” dönemini başlattı

Yeniliklerin öncüsü Hillside Beach Club, #instantLOVE temasıyla instagram’da @hillsidebooking sayfasında emoji ile rezervasyon sürecini başlatan Social Booking’i hizmete soktu.

Sıra dışı ve öncü uygulamalarıyla misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan Hillside Beach Club, Social Booking ile rezervasyonda da yepyeni bir dönem başlattı. Bu güne kadar dijital dünyanın imkanlarını yaratıcı şekilde kullanarak misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunan Hillside, #instantLOVE konseptiyle Social Booking’i hayata geçirdi.

Social Booking: Hillside’da konaklama talebini şimdi instagramdan ilet

Özendiren tatil fotoğrafları arasında gezinip deniz ve güneşin hayalini kuran kullanıcıların kendi tatilleri için rezervasyon taleplerini instagram haber akışından ayrılmadan, o an iletmeleri artık Hillside Social Booking ile mümkün. Misafirlerinin “yeryüzündeki cennet” olarak adlandırdığı Hillside Beach Club’da geçirilecek tatile bir adım daha yaklaşmak için instagramı tercih edenler bu yeni rezervasyon sayfasını kullanabiliyor. Hillside’da konaklama isteklerini vakit kaybetmeden yani #instantLOVE ile iletmek için ise Hillside ile ilgili bilgilerin de yer aldığı, keyifli @hillsidebooking Instagram hesabında yer alan görsellerden herhangi birinin yorum kısmına yaz temalı emojilerden birini bırakmak yeterli. Hillside ekibinin direkt mesajla kişiye dönüş yapması ve gerekli bilgileri almasıyla rezervasyon talebi alınmış oluyor.

 

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”