HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
Hillside Beach Club’dan Ailelere Özel Bir Hafta:  “Family Time”

Hillside Beach Club’dan Ailelere Özel Bir Hafta: “Family Time”

Anne-baba ve çocukların birlikte katılabileceği “Family Time” haftası için özel hazırlanmış atölye ve aktiviteler, ailelere okullar açılmadan geçirilecek keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

Yenilikçi uygulamaları ile ilklerin öncüsü konumunu yıllardır koruyan, birçok tatil köyünün izinden gittiği Hillside Beach Club, ailelerin çocukları ile birlikte eğlenceli ve dopdolu bir tatil geçireceği Family Time haftası ile yine bir ilke imza attı. Çocukların ebeveynleri ile kaliteli vakit geçirme imkanı bulduğu, yaratıcı hobilerle tanıştığı ve yeni arkadaşlar edindiği özel haftanın sonunda aileler Hillside’dan unutulmaz anılarla döndü.

Hillside Beach Club Family Time haftası için ailelerin keyifle vakit geçirecekleri birbirinden renkli atölye ve etkinliklerden oluşan özel bir program hazırladı. Masalların canlandırıldığı ve konusuna uygun obje ve süslemelerle çocukların oyun yolu ile eğitildiği “masal atölyesi”, çocukların ana sanat akımları hakkında bilgi alarak kendi stillerinde yeni bir sanat eseri yarattığı “artfolio”, sağlıklı gıdalar ile sevimli tabaklar tasarlanan “mutlu tabaklar”, “pizza ve çikolata” yapımı ile “sağlıklı meyve suyu” atölyeleri bu eğlenceli haftanın öne çıkan etkinliklerinden. Atölyelerin yanı sıra aile-çocuk yoga dersleri, deniz üzerine kurulan platform ile sahilden izlenen aile filmi geceleri, günbatımında aile tekne turu ve çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Hillside’ın sessiz plajı Silent Beach’de düzenlenecek çadır kampı da Family Time haftasını renklendiren etkinliklerden .

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”