HILLSIDE HAKKINDA ÖDÜLLER & BASINDA MARKALAR VLOG & MAGAZINE KARİYER SOSYAL BİZE ULAŞIN
Hillside Feel Good
Hillside Beach Club’a Dünya Çapında Ödül

Hillside Beach Club’a Dünya Çapında Ödül

Başarı hikayesi ile dünyanın önde gelen üniversitelerinden Harvard Business School’da ders konusu olan ve bugüne kadar aldığı uluslararası ödüllerle ülkemizin tanıtımına da katkıda bulunmaya devam eden Hillside Beach Club, prestijli turizm ödülleri Haute Grandeur’de, Dünyanın En İyi Resort’u seçildi.

Turizm sektörünün geçirdiği zor dönemde dahi kriz tanımayan ve başarılarına yenilerini ekleyen Hillside Beach Club, konaklama sektöründe mükemmeliyetin simgesi olarak da tanımlanan ve Anantara, Belmond, Banyan Tree, Four Sesons gibi zincir markaların da çeşitli kategorilerde katıldığı “Haute Grandeur” 2020 ödüllerinde global seviyede “Best Resort Hotel” seçildi. Gönülden servisi ile ünü dünyaya yayılan Hillside Beach Club “Best Resort Service” kategorisinde de Avrupa’nın en iyisi seçildi. 

Otellerin personel, hizmet ve yemek kalitesi, konumu, web sitesi ve sosyal medya etklinliği gibi özelliklerinin yanında, halk oylaması ve misafirlerin geri bildirimlerini de puanlama sürecine katan Haute Grandeur ödülleri, 1 yıl boyunca devam eden detaylı bir değerlendirme sürecine sahip. Trip Advisor, Expedia, Google +, Booking gibi online platformlarda alınan yorumları da analiz eden Haute Grandeur ödülleri, güvenilir değerlendirme sistemi ile seyahat tutkunları tarafından oldukça prestijli bir ödül olarak konumlandırılıyor. 

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için abone olun.”